Vážení,

v červenci a srpnu budou zaměstnanci obecního úřadu a pan starosta čerpat dovolené.

Prosíme vás, aby jste v případě potřeby oveřování, výpisu z Czech POINTU, schůzek a dalších věcí předem volali a domluvili si termín.

https://www.orlickepodhuri.cz/obecni-urad/kontakty

Velice vám děkujeme a přejeme krásné léto.

Obec Orlické Podhůří

 

 

 

 

Upozornění!

Ve dnech 25.6.2026 - 6.7.2026 bude obchod ve Rvišti uzavřen z důvodu čerpání dovolené.

Děkujeme za pochopení

Obec Orlické Podhůří