Aktuality
Informace pro občany - čerpání dovolených
Vážení,
v červenci a srpnu budou zaměstnanci obecního úřadu a pan starosta čerpat dovolené.
Prosíme vás, aby jste v případě potřeby oveřování, výpisu z Czech POINTU, schůzek a dalších věcí předem volali a domluvili si termín.
https://www.orlickepodhuri.cz/obecni-urad/kontakty
Velice vám děkujeme a přejeme krásné léto.
Obec Orlické Podhůří
