Vážení,

v červenci a srpnu budou zaměstnanci obecního úřadu a pan starosta čerpat dovolené.

Prosíme vás, aby jste v případě potřeby oveřování, výpisu z Czech POINTU, schůzek a dalších věcí předem volali a domluvili si termín.

https://www.orlickepodhuri.cz/obecni-urad/kontakty

Velice vám děkujeme a přejeme krásné léto.

Obec Orlické Podhůří