Vážení spoluobčané,

pevně jsem doufala, že letošní Vánoce budeme moci společně oslavit a že uzávěry z roku 2020 budou pouhou vzpomínkou na náročný rok. Bohužel se nám scénář opakuje a vzhledem ke zhoršující situaci jsme museli přistoupit k omezení plánovaných akcí. Rozsvícení vánoční stromu jsme rozdělili na Říčky v sobotu a Rviště v neděli. V obou našich částech se rozsvítí vánoční strom v 17 hodin, bez doprovodného programu.

V Říčkách proběhne jarmark v kulturním domě od 14 do 19 hodin. Naplánujte si prosím návštěvu během této doby. Neradi bychom lidi rozdělovali na očkované a neočkované, při dodržení maximálního počtu 20 osob, je vstup možný pro všechny.

Dlouho plánovanou akcí byl Den otevřených dveří v Komunitním centru Rviště. I zde jsme bohužel museli program omezit. Komunitní centrum bude pro všechny zájemce otevřeno v neděli 28. 11. od 14 do 18 hodin. Kromě prohlídky nových prostor je pro Vás připravena výstava starých fotografií a vánoční jarmark. Maximální počet osob v jeden okamžik v jedné místnosti je 20 osob.

Na závěr bych ráda všechny poprosila o vzájemnou ohleduplnost. I když většina z nás má omezení plné zuby a ráda by žila jako dříve, situace je opravdu vážná. Při tom stačí dodržovat současná opatření a pokud se cítíte jen trochu nachlazení nebo ne zrovna ve své kůži, zůstaňte doma.

Přeji všem klidné adventní dny a pevné zdraví!

Marie Kršková