Výuka od 1. 9. 2020

V případě, že je nařízením karantény, nebo mimořádným opatřením KHS nebo opatřením MZd znemožněna osobní přítomnost dětí/žáků ve škole, pak mohou nastat následující situace:

prezenční výuka
V případě, že se opatření či karanténa týká pouze omezeného počtu dětí/žáků, který nepřekročí více jak 50% účastníků konkrétní třídy/skupiny, pokračuje výuka těch, kteří zůstávají ve škole, běžným způsobem.
 
smíšená výuka
V případě, že se onemocnění či karanténa týká více jak 50% účastníků konkrétní třídy/skupiny, je škola povinna distančním způsobem vzdělávat děti/žáky, kterým je zakázána účast na prezenční výuce. Ostatní děti/žáci pokračují v prezenční výuce.
 
distanční výuka
Pokud je z důvodů nařízení karantény nebo kvůli mimořádným opatřením KHS nebo plošným opatřením MZd zakázána přítomnost dětí/žáků ve škole alespoň jedné celé třídy/skupiny, škola poskytuje pro tyto třídy/skupiny vzdělávání výhradně distančním způsobem. Ostatní třídy/skupiny se vzdělávájí dále prezenčním způsobem.


Doporučená cvičení na internetu

www.didakta.cz    (pro naši školu   login: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., heslo: PQCE      zkopírujte)